HAKKIMIZDA

Karan Medya

Karan Medya olarak 2009 yılından itibaren web tasarım, seo, grafik tasarım, içerik yönetimi, hosting, prodüksiyon gibi alanlarda müşterilerine hizmet vermektedir. Öncelikli sorumluluğumuz; müşterilerimizin kurumsal kimliklerini internette modern, farklı, teknolojik ve estetik bir biçimde web sitelerine yansıtmaktır. İnternette en doğru şekilde markanız ya da firmanız için vitrin oluşturmaktır.

Müşteri memnuniyeti ve kalite odaklı çalışmalar yapmamız hergün bir adım daha yükselerek, bu alanda daha profesyonel çalışmalar çıkarmamız kalitemizi ortaya koymaktadır.

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Karan Medya Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Karan Medya, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini ve karlılığını daima ön planda tutmuştur. Ürettiği çözümlerin güncel ve yaşayan projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı proje sonrası bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. Karan Medya olarak geliştirdiğimiz çözümlerde Mükemmellik, Gelişme ve Ekip Çalışması değerlerini temel alıyoruz.

DESIGN GROUP

Alt yapı ve bilgi yatırımına önem veren Karan Medya internet hizmetleri dünya standartlarında trendlerin takipçisi kalarak her zaman kaliteli ve kesintisiz hizmet sunmaktadır.DEVELOPMENT GROUP

As a leading mobile application development company, EasyWeb has extensive experience in creating high performance, feature-packed native mobile applications for all the major mobile platforms including iOS, Android, BlackBerry OS and Windows Mobile. EasyWeb mobile app developers can create the right app that will meet your business, industry and/or vertical needs.


Projenize Başlayın!

Hedeflerinize ulaşmak ve işilerinizi büyütmek için zaman kaybetmeyin.

İletişim